Wystawcy z Winnicy na Międzynarodowych Targach Seniora w Targach Kielce

W trakcie Międzynarodowych Targów Seniora 12 października, przedstawicielom z Urzędu Miasta w Winnicy – partnerskiego miasta Kielc, towarzyszyć będą wystawcy z 8 firm z Winnicy oraz z terenu Ukrainy, m.in. z branży medycznej czy turystycznej, w tym:

Regionalne Centrum Leczniczo-Diagnostyczne Chorób Układu Krążenia – jest to wyspecjalizowane centrum diagnostyczno-lecznicze, nastawione głównie na rozpoznanie i leczenie chorób układu krążenia, w tym operacji na otwartym sercu, z wykorzystaniem najnowocześniejszego dostępnego sprzętu, m.in. płucoserca.

–  Centrum Chirurgii SPINEX – to najnowocześniejsze centrum chirurgii w regionie, które dzięki dostępności do najnowocześniejszych technologii oraz świetnie wykwalifikowanej kadry realizuje szereg usług zdrowotnych, m.in.: zabiegi, skomplikowane operacje oraz rehabilitację i zapewnia kompleksową opiekę nad pacjentem.

–  Sanatorium kliniczne „Avangard” w Niemirowie – to wyjątkowe miejsce, które zapewnia swoim kuracjuszom dostęp do radonowej wody mineralnej z własnego ujęcia! Powstaniu ośrodka sprzyjał wyjątkowy klimat. „Avangard”, jak wskazuje sama nazwa to czołówka wśród ukraińskich uzdrowisk – oprócz oferty sanatoryjnej posiada także kilka krajowej renomy oddziałów zajmujących się leczeniem różnych schorzeń, m.in.: oparzeń, pulmunologii czy patologii ciąży.

Hotel „Francja” w Winnicy – to nie tylko miejsce zakwaterowania – rozbudowana i kompleksowa oferta zapewni każdemu z gości możliwość relaksu oraz aktywnego wypoczynku. Rozbudowana siłownia, wypożyczalnia rowerów czy nawet salon fryzjerski to tylko niektóre z atrakcji dostępne dla gości hotelowych.

Touroperator UKRVISA – to jeden z większych organizatorów i realizatorów usług turystycznych, z ponad 20-letnim doświadczeniem. Pozytywne recenzje, wiedza i duże doświadczenia plasują Ukrvisę wśród najlepszych biur w kraju.

–  Klub turystyczny BIDNYAZHKA – jeżeli ktoś preferuje nieszablonowe formy spędzania wolnego czasu i oryginalne formy uprawiania turystyki to klub Bidnyhazka jest właśnie dla niego – uwzględnia wszelkie potrzeby klienta, oferując niezwykle różnorodne oferty turystyczne, w tym te nastawione na ukazywanie bogatego dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego Ukrainy.

–  Touroperator SLAVYANSKIY TUR – kolejne biuru sług turystycznych, działające na lokalnym rynku już od ponad 7 lat. To firma, która nie boi się wyzwań – stale poszerza swoją ofertę na rynku turystycznym stając się jednym z najbardziej konkurencyjnych i atrakcyjnych touroperatorów na Ukrainie.

–  Firma Ubezpieczeniowa “MISTO” – jest to wyjątkowy, bo pierwszy i jak do tej  pory jedyny na Ukrainie ubezpieczyciel, którego udziały należą w całości do mieszkańców Winnicy – pod kuratelą Rady Miasta Winnicy. Firma “MISTO” oferuje niezwykle korzystne pakiety kompleksowych ubezpieczeń społecznych oraz dla osób prawnych.

Zapraszamy już dziś do zapoznania się z tą wyjątkową i jak do tej pory pierwszą tak bogatą ofertą firm ukraińskiego partnera, dostosowaną do potrzeb seniorów.