Poznaj zespoły seniorów, które wystąpią podczas wydarzenia „Kielce Seniorom”

Podczas wydarzenia „Kielce Seniorom” – na Rynku w Kielcach oraz w ramach Międzynarodowych Targach Seniorów w Targach Kielce – wystąpi kilka zespołów kieleckich seniorów.

Kielce Zespol Czerwone Berety 121 Klub Senior Plus ul. Krzemionkowa

„Czerwone Berety 121”

Jako byli żołnierze, komandosi czerwonych beretów mają za sobą blisko 3 tysiące skoków spadochronowych. Jako członkowie zespołu „Czerwone Berety 121“ nie opuszczają patriotycznych imprez odbywających się w całym regionie świętokrzyskim. Z repertuarem, na który składają się piosenki wojskowe i patriotyczne oparte głównie na nowych aranżacjach z płyty „100 Dźwięków Niepodległości“ Pawła Szcześniaka, wystąpią w trakcie wydarzenia „Kielce Seniorom”.

Kielce Zespol Passionata Klub Seniora ul. Jana Nowaka Jezioranskiego

„Passionata”

Pasja do tańca i śpiewu doprowadziła ich do półfinału tegorocznej edycji programu „Mam Talent” realizowanego przez stację TVN. Na co dzień uczestniczą w zajęciach Klubu Seniora przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 75 w Kielcach. Kochają muzykę, śpiew i taniec… W takcie swojej działalności zespół „Passionata” przygotował ponad 25 programów artystycznych prezentując je z okazji różnych świąt i okoliczności państwowych! 

Kielce Zespol Ustap Babci miejsca Klub Seniora ul. Naruszewicza

„Ustąp Babci miejsca”

Udostępnij babci, że zespół „Ustąp Babci miejsca” wystąpi podczas największego święta Seniorów tej jesieni – „Kielce Seniorom”. Zespół powstał w 2018 r. w Klubie Seniora przy ul. Naruszewicza w Kielcach. W skład grupy wchodzą uzdolnione wokalistki, które chętnie prezentują repertuar obejmujący różnorodne polskie piosenek znane szerokiej publiczności. Ostatnio zespół zaprezentował się  w Kieleckim Parku Miejskim podczas Senioraliów 2019 oraz w Kieleckim Centrum Kultury podczas Senioriady 2019.

Kielce Zespol Tu i Teraz UTW

„Tu i Teraz”

Grupa wokalna „Tu i Teraz” od pięciu lat działa w Świętokrzyskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku, przygotowując programy z piosenką. W tym roku zespół dał ponad 30 koncertów!!! Grupa występowała w Wojewódzkim Domu Kultury, Kielecki Centrum Kultury, Pałacyku Zielińskiego, Muzeum Historii Kielc, osiedlowych klubach kultury, klubach seniora, Domach Opieki Społecznej, Domu Kultury w Częstochowie, festiwalach Piosenki Seniora.  Z okazji występu podczas kieleckiej Seniorady 2019 zespół „Tu i Teraz”  występując na scenie Kieleckiego Centrum Kultury dostał gromkie oklaski!