"Kielce Seniorom" na Rynku w Kielcach

Klucze do bram Miasta Kielce w rękach seniorów

Rozpoczęła się I edycja międzynarodowego, trzydniowego wydarzenia pod nazwą „Kielce Seniorom”. Na Rynku prezydent Kielc Bogdan Wenta wręczył seniorom klucze do miasta.

To właśnie Rynek jest sercem seniorskiego święta w trakcie pierwszego dnia. Od rana do późnych godzin popołudniowych na specjalnie ustawionej scenie prezentowany będzie bogaty program artystyczny, podczas którego zobaczymy m.in. występy wokalno-taneczne, występy dzieci i seniorów ze świetlic środowiskowych czy inscenizację znanego wszystkim wiersza pt. „Rzepka” Juliana Tuwima.

– Hasło przewodnie wydarzenia brzmi: „60+ to nie wiek. To styl życia”, zachęcam Państwa do aktywnego udziału w programie. Wszystkich mieszkańców miasta proszę o właściwą i życzliwą postawę wobec osób starszych, a także o przekazanie Waszym bliskim i znajomym seniorom informacji o adresowanym do nich wydarzeniu. Życzę Państwu pozytywnych wrażeń, owocnych dyskusji i miłych spotkań. Serdecznie zachęcam do dzielenia się swoimi doświadczeniami i pomysłami w zakresie budowania przestrzeni oraz atmosfery przyjaznej seniorom w naszym mieście – podkreśla Bogdan Wenta, prezydent Kielc.

Źródło: Urząd Miasta Kielce

<3 Kielce Seniorom – Międzynarodowe Targi Seniora rozpoczęte‼😊Za nami oficjalna inauguracja i piękne,…

Opublikowany przez Miasto Kielce Czwartek, 10 października 2019

Prezydent Miasto Kielce Bogdan Wenta z… sercem na dłoni ❤😍😉!Piękny moment otwarcia wydarzenia "Kielce Seniorom".

Opublikowany przez Kielce Seniorom – Międzynarodowe Targi Seniora Czwartek, 10 października 2019