"Kielce Seniorom" - Międzynarodowe Targi Seniora w Targach Kielce

Niezwykle udane Targi Seniora w Kielcach

W Kielcach zorganizowane zostały po raz pierwszy Międzynarodowe Targi Seniora. W wydarzeniu zorganizowanym w centrum wystawienniczym przy ulicy Zakładowej wzięli udział seniorzy z Kielc i województwa, goście z miast partnerskich Kielc czyli niemieckiej Gothy i ukraińskiej Winnicy, przedstawiciele Rad Seniorów z Łodzi, Poznania i Krakowa. Organizatorzy Targów Seniora zadbali o bardzo atrakcyjny program wydarzenia. Na… Czytaj więcej »
"Kielce Seniorom" na Rynku w Kielcach

Klucze do bram Miasta Kielce w rękach seniorów

Rozpoczęła się I edycja międzynarodowego, trzydniowego wydarzenia pod nazwą „Kielce Seniorom”. Na Rynku prezydent Kielc Bogdan Wenta wręczył seniorom klucze do miasta. To właśnie Rynek jest sercem seniorskiego święta w trakcie pierwszego dnia. Od rana do późnych godzin popołudniowych na specjalnie ustawionej scenie prezentowany będzie bogaty program artystyczny, podczas którego zobaczymy m.in. występy wokalno-taneczne, występy… Czytaj więcej »
"Kielce Seniorom" - Międzynarodowa Konferencja ds. Bezpieczeństwa Seniora w KCK w Kielcach

Międzynarodowa Konferencja ds. Bezpieczeństwa Seniora w ramach wydarzenia „Kielce Seniorom”

Prezydent Kielc Bogdan Wenta otworzył „Międzynarodową Konferencję ds. Bezpieczeństwa Seniora”, która odbyła się w Kieleckim Centrum Kultury. Zaproszeni oficerowie wymieniali się informacjami o strukturze przestępczości w Europie oraz metodach działań na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa osób starszych. Udział w projekcie, który był realizowany w ramach trzydniowego wydarzenia "Kielce Seniorom", wzięli funkcjonariusze różnych służb z województw ościennych,… Czytaj więcej »

Poznaj zespoły seniorów, które wystąpią podczas wydarzenia „Kielce Seniorom”

Podczas wydarzenia "Kielce Seniorom" - na Rynku w Kielcach oraz w ramach Międzynarodowych Targach Seniorów w Targach Kielce - wystąpi kilka zespołów kieleckich seniorów. "Czerwone Berety 121" Jako byli żołnierze, komandosi czerwonych beretów mają za sobą blisko 3 tysiące skoków spadochronowych. Jako członkowie zespołu „Czerwone Berety 121“ nie opuszczają patriotycznych imprez odbywających się w całym… Czytaj więcej »

Prezydent Kielc wręczy seniorom klucze do miasta

Już dziś, w czwartek 10 października rozpocznie się I edycja międzynarodowego, trzydniowego wydarzenia pod nazwą „Kielce Seniorom”. Prezydent Kielc Bogdan Wenta wręczy seniorom klucze do miasta – nastąpi to o godzinie 13 na Rynku. To właśnie Rynek będzie sercem seniorskiego święta w trakcie pierwszego dnia. Od rana do późnych godzin popołudniowych na specjalnie ustawionej scenie… Czytaj więcej »
Targi Kielce - Międzynarodowe Targi Seniora - autobusy

Linia autobusowa TK na Międzynarodowe Targi Seniora w Targach Kielce

W sobotę, 12 października w związku z Międzynarodowymi Targami Seniora odbywającymi się w Targach Kielce ZTM Kielce uruchomi linię autobusową TK. Będzie ona kursować w obu kierunkach na trasie: Żytnia – Żelazna – Czarnowska – IX. Wieków Kielc – Warszawska – Jesionowa – Łódzka – Pawia – 1 Maja – Batalionów Chłopskich – Zakładowa –… Czytaj więcej »

Wystawcy z Winnicy na Międzynarodowych Targach Seniora w Targach Kielce

W trakcie Międzynarodowych Targów Seniora 12 października, przedstawicielom z Urzędu Miasta w Winnicy – partnerskiego miasta Kielc, towarzyszyć będą wystawcy z 8 firm z Winnicy oraz z terenu Ukrainy, m.in. z branży medycznej czy turystycznej, w tym: - Regionalne Centrum Leczniczo-Diagnostyczne Chorób Układu Krążenia – jest to wyspecjalizowane centrum diagnostyczno-lecznicze, nastawione głównie na rozpoznanie i… Czytaj więcej »
Winnica Miasto idei

12 października na specjalne zaproszenie Prezydenta Kielc, Winnica i mer Siergiej Morgunow będą gośćmi wydarzenia „Kielce Seniorom” i partnerem Międzynarodowych Targów Seniora.

Winnica - miasto idei Winnica to komfortowe europejskie miasto w samym sercu Ukrainy, stolica Podola. Miasto, które łączy wielowiekową historią, niewiarygodną piękność przyrody oraz nowoczesny poziom życia. Winnica jest jednym z najbardziej rozwiniętych centrów medycyny we Wschodniej Europie w tym w szczególności stomatologii, okulistyki, kardiologii i neurochirurgii. Region Winnicki słynie z unikalnych sanatoriów radonowych w… Czytaj więcej »

Patronat honorowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach

Z okazji Święta Policji wszystkim Policjantom w tym szczególnym roku 100-lecia Policji Państwowej składamy wyrazy szacunku i uznania. Życzymy samych sukcesów, dziękujemy za trud wkładany w walkę o spokój i bezpieczeństwo nas wszystkich.Miło nam również poinformować, że Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach objęła patronatem honorowym Międzynarodowe Targi Seniora. Czytaj więcej »